ELINOTEL APOLAMARE

5* Elinotel Apolamare ужива во одлична локација на плажа во Ханиоти и нуди соби во барокен стил. Вклучува базен со детска зона и широка палета содржини.

Прочитај повеќе

Seaden Sea Planet resort & Spa - Antalya

Уникатен модерен дизајн надополнет со приватна песочна плажа во прва линија на областа Кизилот во Анталија.

Прочитај повеќе

Доминикана - 50 нијанси кристално чиста тиркизна вода

Доминиканскa Република е земја со богата и долга историја, прекрасна религија на бачата и меренге, неверојатна природа и спектакуларни плажи и океан со 50 нијанси на сино. И сето тоа е на достапно растојание и со многу различни извонредни места за откривање.

Прочитај повеќе