КУБА - ВАРАДЕРО И ХАВАНА, групни аранжмани

КУБА – ВАРАДЕРО И ХАВАНА​Пакет аранжман: 7 ALL Inclusive + 2 BB, авионски превоз, трансфер, 2 екскурзии и aгенциски претставникТермин: 16.11.2020 – 27.11.2020 и 08.03.2021-19.03.2021;

Прочитај повеќе

Gorski Hotel & Spa - Копаоник, летни пакети „Враќање во природата“

Избегајте од градската топлина и уживајте во свежината на Копаоник. Ова лето, доживејте недопрена природа, совршен мир и убавина што освојува на прв поглед! Искусете го Копаоник, планина на сонцето, адреналин, планина на активен и квалитетен одмор, планина која нуди за секого по нешто, со вистинскиот пакет за совршен летен одмор!

Прочитај повеќе

Gorski Hotel & Spa - Копаоник, велнес летни пакети

Што после изолацијата? Врати се на природата и на себе си. Поминете време со вашите најблиски. Размазете се со специјални спа третмани. Вдишете. Внесете се во магијата на бескрајното зеленило. Доживејте планински одмор на Копаоник!

Прочитај повеќе