Gorski Hotel & Spa - Копаоник, летни семејни пакети

Зближете се преку активности за целото семејство. Откријте ја новата страна на летото на Копаоник. Гратис сместување за деца Пешачка тура, Сафари авантура, Час по јога во природа, Велосипедизам, Фамилијарен ден, Извиднички камп за деца, Надградба на сместувањето од супериор во делукс, 15% попуст за секое дополнително ноќевање

Прочитај повеќе

Bomo Olympus Grand Resort 4* - Лептокарија

Директен пристап до плажа, убава пространа површина, избор на комфорни соби, ресторани, барови, детски клуб, конференциски услуги, продавници, анимација, спорт, високо ниво услуга. Загарантиран опуштен одмор во Грција.

Прочитај повеќе

BOMO TOSCA BEACH 4* - Кавала

BOMО CLUB TOSCA BEACH - Кавала, ужива привилегирана локација, комбинирајќи ги уникатната убавина и величественост на природата со прифатлива луксуз, на само 6 километри од градот Кавала.

Прочитај повеќе