ARGENTINA & BRASIL

Во ритамот на танго и самба од АРГЕНТИНА до БРАЗИЛБУЕНОС АИРЕС – ВОДОПАДИТЕ ИГУАСУ – РИО ДЕ ЖЕНЕИРОТермин: 16.02.2020 - 28.02.2020 9ноќевања/ 13 дена + авионски превоз + трансфер+екскурзии + претставник од агенција

Прочитај повеќе

BOMO SERMILIA CRONWELL RESORT 5*

Cronwell Resort Sermila 5* Ultra All-Inclusive е модерен хотел лоциран во Псакудиа на Халкидики. Располага со приватна плажа, спа центар, отворен бар на кровот со панорамски полгед на Егејско море и WiFi пристап низ целиот хотел.

Прочитај повеќе