Denise Beach Hotel - Закинтос

Хотелот е погоден за семејства, млади двојки и групи кои бараат извонреден квалитет на престој во крајбрежна област со возвишен поглед.

Прочитај повеќе

Bomo Kalogria Beach Hotel 4* - Пелопонез

Зелена површина, голема опремена песочна плажа, едноставен стил, соби со сите удобности, ресторани, барови, базени, тобогани, интернет, теретана, спортови и квалитетна услуга. Хотелот е идеален за економичен и комотен одмор во Грција на сама плажа.

Прочитај повеќе

Dream World Aqua Hotel 5* - СИДЕ

Dream World Aqua се наоѓа во срцето на туристичкиот центар Kumköy - Side. Оддалечен е 1000 метри од фина песочна плажа со кристално сина вода, но со бесплатниот шатл сервис се стига на плажа за само 3 минути.

Прочитај повеќе