ZANZIBAR - Double Tree by Hilton 4*

Double Tree by Hilton 4* Лоциран на бела песочна плажа на северниот врв на Занзибар, овој ресорт нуди престој во луксузни соби со поглед на океанот, а бујните тропски градини содржат отворен базен и бар.

Прочитај повеќе

ALMYROS BEACH RESORT & SPA - КРФ

Almyros Beach resort & Spa е новоизграден (2019), 5 * хотел на сама плажа кој располага со 180 соби распоредени во 12 згради именувани по 12 грчки богови. Тоа е современ All Inclusive и Ultra All Inclusive семеен хотел, изграден на уникатна локација пред песочната плажа Алмирос на северниот брег со најневеројатен залез на островот Крф.

Прочитај повеќе

Marbella Corfu Hotel 5*

Допрен до Јонското Море, реновираниот луксузен хотел MarBella на Крф, Грција, е ресорт на сама плажа, измислен за незаборавни одмори поминати на остров. Овде можете да ја почувствувате топлината на островот во софистицирано сместување, да ги уживате сите придобивки од ексклузивните услуги и да ги откриете задоволствата на островскиот луксуз.

Прочитај повеќе