Доминикана - 50 нијанси кристално чиста тиркизна вода

Доминиканскa Република е земја со богата и долга историја, прекрасна религија на бачата и меренге, неверојатна природа и спектакуларни плажи и океан со 50 нијанси на сино. И сето тоа е на достапно растојание и со многу различни извонредни места за откривање.

Прочитај повеќе

КУБА - ВАРАДЕРО И ХАВАНА, групни аранжмани

КУБА – ВАРАДЕРО И ХАВАНА​Пакет аранжман: 7 ALL Inclusive + 2 BB, авионски превоз, трансфер, 2 екскурзии и aгенциски претставникТермин: 16.11.2020 – 27.11.2020 и 08.03.2021-19.03.2021;

Прочитај повеќе

Gorski Hotel & Spa - Копаоник, летни пакети „Враќање во природата“

Избегајте од градската топлина и уживајте во свежината на Копаоник. Ова лето, доживејте недопрена природа, совршен мир и убавина што освојува на прв поглед! Искусете го Копаоник, планина на сонцето, адреналин, планина на активен и квалитетен одмор, планина која нуди за секого по нешто, со вистинскиот пакет за совршен летен одмор!

Прочитај повеќе