ANTHEMUS SEA BEACH & SUITES 5*- NIKITI

Anthemus Sea Beach Hotel & Spa е луксузен хотел на Ситонија , во местото Никити....Искусете услуга од светска класа

Прочитај повеќе

Sani Beach Hotel 5*

Надвиснат над азурните води на неверојатниот Р'т Сани, луксузно реновираниот Sani Beach Hotel коегзистира во склад со природата околу него. Овој простран хотел ветува искуство со пет ѕвезди за целото семејство со своите ексклузивни плажи и златни песоци, примамлива спа и импресивни ресторани со нивниот избор на интернационална и грчкa кујна.

Прочитај повеќе

BOMO ASSA MARIS HOTEL ****-Ситонија и Атос

Сместен точно во средината на заливот што ги обликува полуостровите Ситонија и Атос, се наоѓа хотелот ASSA MARIS. Се протега на идилична локација со пространи градини со палми, а глетката е мешавина од богата вегетација, темно сино море и импозантната планина Атос.

Прочитај повеќе