BOMO TOSCA BEACH 4* - Кавала

BOMО CLUB TOSCA BEACH - Кавала, ужива привилегирана локација, комбинирајќи ги уникатната убавина и величественост на природата со прифатлива луксуз, на само 6 километри од градот Кавала.

Прочитај повеќе

Splendid Conference & Spa Resort 5*

Луксузниот хотел Splendid Conference & Spa Resort 5* се наоѓа веднаш до долгата песочна плажа во центарот на Бечиќи. Овој луксузен хотел е оддалечен само на 2 км од Стариот град Будва. Хотелот има извонреден СПА центар, располага со затворени базени со топла вода, сауни, хидромасажни кади и парни бањи со Цваров

Прочитај повеќе

Pallini Beach ★★★★

Pallini Beach ★★★★, Калитеа

Прочитај повеќе