BLUE LAGOON PRINCESS 5*

Ви го претставуваме модерниот Blue Lagoon Princess Hotel 5*, лоциран на плажата Кalives, помеѓу првиот и вториот крак на Халкидики.

Прочитај повеќе

MIRAGGIO THERMAL SPA RESORT 5*

MiraggioЛуксузно одморалиште на Халкидики - Miraggio кое нуди непретенциозна удобност што лежи амфитеатарски на врвот на полуостровот Касандра

Прочитај повеќе

Marbella Corfu Hotel 5*

Допрен до Јонското Море, реновираниот луксузен хотел MarBella на Крф, Грција, е ресорт на сама плажа, измислен за незаборавни одмори поминати на остров. Овде можете да ја почувствувате топлината на островот во софистицирано сместување, да ги уживате сите придобивки од ексклузивните услуги и да ги откриете задоволствата на островскиот луксуз.

Прочитај повеќе