IKOS OLIVIA

Хотелот IKOS OLIVIA поседува ексклузивна локација на заливот “Торонеос” на Халкидики (500 метри од центарот на Неа Мудања) и е сместен на самата плажа. Суптилната елеганција и шик дизајнот на овој хотел, го прават да биде совршено погоден за секој патник.

Прочитај повеќе