SIMANTRO BEACH HOTEL★★★★, САНИ (Фамилјарен хотел)

SIMANTRO BEACH HOTEL★★★★, САНИ

Прочитај повеќе

Splendid Conference & Spa Resort 5*

Луксузниот хотел Splendid Conference & Spa Resort 5* се наоѓа веднаш до долгата песочна плажа во центарот на Бечиќи. Овој луксузен хотел е оддалечен само на 2 км од Стариот град Будва. Хотелот има извонреден СПА центар, располага со затворени базени со топла вода, сауни, хидромасажни кади и парни бањи со Цваров

Прочитај повеќе

Pallini Beach ★★★★

Pallini Beach ★★★★, Калитеа

Прочитај повеќе