IKOS OLIVIA

Хотелот IKOS OLIVIA поседува ексклузивна локација на заливот “Торонеос” на Халкидики (500 метри од центарот на Неа Мудања) и е сместен на самата плажа. Суптилната елеганција и шик дизајнот на овој хотел, го прават да биде совршено погоден за секој патник.

Прочитај повеќе

Апартмани во Милмари ресорт - Копаоник

Овој луксузно уреден комплекс моментално е категоризиран со 3*, а она што го доловува Milmari Resort се модерни и функционално опремени сместувачки единици со посебен акцент на топлите тонови на бои кои се присутни во внатрешноста, што на гостинот му дава чувство на семејна атмосфера.

Прочитај повеќе

VICEROY - Луксузен ресорт на Копаоник

VICEROY KOPAONIK е првиот луксузен хотел на Копаоник со пет sвезди (5*) и припаѓа на меѓународниот синџир VICEROY HOTELS AND RESORTS. Ова е првиот објект што компанијата го отвора во Европа, и само втората дестинација за скијање во портфолиото на групата.

Прочитај повеќе