Bomo Olympus Grand Resort 4* - Лептокарија

Директен пристап до плажа, убава пространа површина, избор на комфорни соби, ресторани, барови, детски клуб, конференциски услуги, продавници, анимација, спорт, високо ниво услуга. Загарантиран опуштен одмор во Грција.

Прочитај повеќе

BOMO TOSCA BEACH 4* - Кавала

BOMО CLUB TOSCA BEACH - Кавала, ужива привилегирана локација, комбинирајќи ги уникатната убавина и величественост на природата со прифатлива луксуз, на само 6 километри од градот Кавала.

Прочитај повеќе

ALMYROS BEACH RESORT & SPA - КРФ

Almyros Beach resort & Spa е новоизграден (2019), 5 * хотел на сама плажа кој располага со 180 соби распоредени во 12 згради именувани по 12 грчки богови. Тоа е современ All Inclusive и Ultra All Inclusive семеен хотел, изграден на уникатна локација пред песочната плажа Алмирос на северниот брег со најневеројатен залез на островот Крф.

Прочитај повеќе