BLUE LAGOON PRINCESS 5*

Ви го претставуваме модерниот Blue Lagoon Princess Hotel 5*, лоциран на плажата Кalives, помеѓу првиот и вториот крак на Халкидики.

Прочитај повеќе

MIRAGGIO THERMAL SPA RESORT 5*

MiraggioЛуксузно одморалиште на Халкидики - Miraggio кое нуди непретенциозна удобност што лежи амфитеатарски на врвот на полуостровот Касандра

Прочитај повеќе

AMMON ZEUS - Luxury Beach Hotel

Хотелот Ammon Zeus е едно од најновите и најквалитетните сместувачки капацитети на Халкидики. Буквално поставен на допир помеѓу брегот и морето, хотелот има 270 степени поглед на бесконечна водна убавина.

Прочитај повеќе