Sani Beach Hotel 5*

Надвиснат над азурните води на неверојатниот Р'т Сани, луксузно реновираниот Sani Beach Hotel коегзистира во склад со природата околу него. Овој простран хотел ветува искуство со пет ѕвезди за целото семејство со своите ексклузивни плажи и златни песоци, примамлива спа и импресивни ресторани со нивниот избор на интернационална и грчкa кујна.

Прочитај повеќе

ELINOTEL APOLAMARE

5* Elinotel Apolamare ужива во одлична локација на плажа во Ханиоти и нуди соби во барокен стил. Вклучува базен со детска зона и широка палета содржини.

Прочитај повеќе

Portes Lithos Luxury Resort 5*

Сосема нов хотел Portes Lithos Beach Resort 5* се наоѓа на песочна плажа на крајбрежјето на заливот Термаикос на само 4 км од градот Неа Муданија, со поглед на планината Олимп и Егејското Море и зајдисонце од кое застанува здивот.

Прочитај повеќе