BOMO SERMILIA CRONWELL RESORT 5*

Cronwell Resort Sermila 5* Ultra All-Inclusive е модерен хотел лоциран во Псакудиа на Халкидики. Располага со приватна плажа, спа центар, отворен бар на кровот со панорамски полгед на Егејско море и WiFi пристап низ целиот хотел.

Прочитај повеќе

ATHOS PALACE HOTEL 4* - Калитеа

Импозантниот и гостопримлив Athos Palace Hotel 4* е предводник на GHotels Group. Се наоѓа на полуостровот Касандра - Грција во зеленo опкружување во близина на селото Калитеа, директно на убава песочна плажа со чиста кристална вода.

Прочитај повеќе

AKRATHOS HOTEL 4* - АТОС

Многу популарен хотел за одмор на полуостровот Атос и едно од најдобрите места за одмор и релаксација. Се наоѓа веднаш до плажа, на 2 км од Уранополи со прекрасен поглед на заливот Атос и островот Амулјани. Плажата секоја година е добитник на Сино Знаме поради чистотата и високиот квалитет.

Прочитај повеќе