Sea Level Hotel 4* - Полихроно

Sea Level Hotel се наоѓа во Полихроно - Касандра, првиот крак на Халкидики познат во целиот свет по одличното природно опкружување со многу зеленило и прекрасни плажи. Помеѓу морето и целата променада се наоѓа уникатно крајбрежје во должина од 7 километри кое се закитува секоја година со сино знаме.

Прочитај повеќе

Avatel Eco Lodge Boutique, Криопиги

Лоциран среде бујно зеленило во тивка област, 800 метри од селото Крипопиги, Avatel Eco Lodge може да се пофали со отворен базен, џакузи и ресторан кој служи медитеранска кујна. Слободен WiFi пристап на располагање за целото време на престојот и приватен паркинг на самото место.

Прочитај повеќе

***PORTES BEACH HOTEL*** ОДМОР... СО МНОГУ УДОБНОСТИ!

Portes Beach 4*, Неа Потидеа. Период на престој 01.06/08.06.2019 Двокреветна соба 728 евра за 7 полупансиони за две лица Дете до 14 години БЕСПЛАТНО!!! Плаќање на две рати 30% при резервација, доплата еден месец пред тргнување. За целосна уплата при резервација, дополнителен попуст од 40 евра!!!

Прочитај повеќе