Marbella Corfu Hotel 5*

Допрен до Јонското Море, реновираниот луксузен хотел MarBella на Крф, Грција, е ресорт на сама плажа, измислен за незаборавни одмори поминати на остров. Овде можете да ја почувствувате топлината на островот во софистицирано сместување, да ги уживате сите придобивки од ексклузивните услуги и да ги откриете задоволствата на островскиот луксуз.

Прочитај повеќе

BOMO PLATAMON CRONWELL RESORT 5*

Овој луксузен Ultra All Inclusive ресорт се наоѓа на прва линија на плажа во областа Пиериа. На располагање на гостите нуди спа центар, комфорни соби, ресторани, барови, таверни, воден парк, бесплатни лежалки, интернет, спортски и забавни активности...

Прочитај повеќе

ELINOTEL APOLAMARE

5* Elinotel Apolamare ужива во одлична локација на плажа во Ханиоти и нуди соби во барокен стил. Вклучува базен со детска зона и широка палета содржини.

Прочитај повеќе