VILLAS MALINA 3* - ПАМПОРОВО

Вилите Малина се наоѓаат во близина на ски патеките на Пампорово, и нудат 30 целосно опремени и комфортни вили во текот на целата година. Вилите "Малина" создаваат неповторливо чувство за одмор во оаза, дополнета со традиции и типично родопско гостопримство.

Прочитај повеќе

THE CASTLE COMPLEX 3* - ПАМПОРОВО

Хотелот Замок се наоѓа на идеална локација, на само 10 метри од ски стазата во Пампорово. Се состои од 11 згради и содржи пространи елегантни соби со удобен амбиент. Покрај самиот хотел се наоѓа станицата од која поаѓаат сите ски лифтови и започнуваат сите ски стази. Сместен е во близина на главниот пат Пловдив Смољан.

Прочитај повеќе

HOTEL ORPHEUS 4* - ПАМПОРОВО

Се наоѓа на само 100 метри од ски патеките и 150 метри од центарот на Пампорово, комбиниран со модерно сместување и голем број на спа и велнес објекти, ресторан, бар и тераса. Сите соби се опремени со: бесплатен Wi-Fi, ТВ со рамен екран со кабловска телевизија, и дел од собите нудат приватна тераса со поглед на боровата шума.

Прочитај повеќе