КУБА - ВАРАДЕРО И ХАВАНА

Куба - Варадеро и Хавана, поаѓање од Скопје, 7 ALL Inclusive + 2 BB, авионски превоз, трансфер, 2 екскурзии и aгенциски претставник. Февруари 2021

Прочитај повеќе

ZANZIBAR - Double Tree by Hilton 4*

Double Tree by Hilton 4* Лоциран на бела песочна плажа на северниот врв на Занзибар, овој ресорт нуди престој во луксузни соби со поглед на океанот, а бујните тропски градини содржат отворен базен и бар.

Прочитај повеќе

ARGENTINA & BRASIL

Во ритамот на танго и самба од АРГЕНТИНА до БРАЗИЛБУЕНОС АИРЕС – ВОДОПАДИТЕ ИГУАСУ – РИО ДЕ ЖЕНЕИРОТермин: 16.02.2020 - 28.02.2020 9ноќевања/ 13 дена + авионски превоз + трансфер+екскурзии + претставник од агенција

Прочитај повеќе