Gorski Hotel & Spa - Копаоник, летни пакети „Враќање во природата“

Избегајте од градската топлина и уживајте во свежината на Копаоник. Ова лето, доживејте недопрена природа, совршен мир и убавина што освојува на прв поглед! Искусете го Копаоник, планина на сонцето, адреналин, планина на активен и квалитетен одмор, планина која нуди за секого по нешто, со вистинскиот пакет за совршен летен одмор!

Прочитај повеќе

Gorski Hotel & Spa - Копаоник, велнес летни пакети

Што после изолацијата? Врати се на природата и на себе си. Поминете време со вашите најблиски. Размазете се со специјални спа третмани. Вдишете. Внесете се во магијата на бескрајното зеленило. Доживејте планински одмор на Копаоник!

Прочитај повеќе

Gorski Hotel & Spa - Копаоник, летни семејни пакети

Зближете се преку активности за целото семејство. Откријте ја новата страна на летото на Копаоник. Гратис сместување за деца Пешачка тура, Сафари авантура, Час по јога во природа, Велосипедизам, Фамилијарен ден, Извиднички камп за деца, Надградба на сместувањето од супериор во делукс, 15% попуст за секое дополнително ноќевање

Прочитај повеќе