BOMO ASSA MARIS HOTEL ****-Ситонија и Атос

Bomo Assa Maris Beach 4*

Сместен точно во средината на заливот што ги обликува полуостровите Ситонија и Атос, се наоѓа хотелот ASSA MARIS. Се протега на идилична локација со пространи градини со палми, а глетката е мешавина од богата вегетација, темно сино море и импозантната планина Атос.
Assa Maris е само 100 километри оддалечен од Солун и во неговата околина се некои од најубавите, традиционални и живописни села на Халкидики.

Овде, во хотелот Аса Марис, луксузот се стекнува со својата индивидуалност и целосно одговара на вашите очекувања. Туризмот овде има посебен карактер и стил и ги открива вашите посебни желби, нудејќи ви сериозно задоволство.

Задоволството од Вашиот престој во хотелот Assa Maris е неспоредливо уникатно. Секоја соба е украсена со посебна грижа и убав стил и има сопствен „карактер". Престојот во Вашата соба претставува оаза на смиреност, ви нуди удобност и релаксација во комбинација со динамична хармонија на бои и уметност. Отворете го прозорецот и таму Ве чека прекрасен поглед во кој што ќе уживате. 
Услугите тука се синоним за квалитет. По вашето пристигнување ќе сфатите дека сè Ви е на располагање дури и пред да побарате. Грчки вечери, музика, танц, стреличарство, тенис, велосипедизам, прошетки, одбојка на плажа, гимнастика во базенот и морето, крстарења, тениско игралиште ... загарантирано незаборавно искуство!

Секое искуство во ASSA MARIS е единствено. Дури и едноставните детали ве понесуваат! Забавата, гастрономијата, вежбањето, релаксацијата, квалитетот и задоволството стануваат за вас неочекувани искуства!


Специјална промоција за резервација до 31.03.2021 :

Продолжен викенд 20-24 мај
​Престој од 20-24.05.2021
Bomo Assa Maris Beach 4*, Ситонија
4 All Inclusive Double room Economy - 276 €
​4 All Inclusive Double room sea view - 361 €

Престој од 20.05.2021
​Престој од 6 ноќевања
Bomo Assa Maris Beach 4*, Ситонија
6 All Inclusive Double room Economy - 441 €
6 All Inclusive Double room Sea View- 573 €Побарајте понуда за дополнителни опции и датуми

Галерија

Поврзани блог статии

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди