SUMMER REFRESH - GORSKI HOTEL & SPA Kopaonik

SUMMER REFRESH

Совршено бегство од градските топлини!

Цена од: 4042 денари по лице од ноќевање 

Open bar покрај базенот 
Порција овошје
Well-being масажа
Гратис паркинг 

Цената на пакетот вклучува:

 • Минимум 2 ноќевања со полупансион (доручек и вечера - Шведска маса) во одбраниот тип на соба 
 • Open Bar на базенот, секој ден од 12:30 до 17:00 и порција овошје 
 • Well-being масажа во траење од 20 минути по лице 
 • Користење на Spa&Wellnes центарот според препишаните мерки во државата за одржување на јавното здравје. На преку 1000м2 на располагање ви се: отворени и затворени базени со топла вода, сауни, hamam, руска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидаријум, масажи, ексклузивни третмани
 • Користење на fitness центарот опремен со најсовремена опрема 
 • Гратис паркинг 
 • Можности за рана пријава и касна одјава во склад со вашето расположение 
 

Цената на пакетот не вклучува:

 • Туристичка такса: 63 ден. (1.02 еур) по лице, по ноќевање за возрасни 
 • Туристичка такса: 31 ден. (0.50 еур) по лице, по ноќевање за деца од 7 до 15 години 
 • Деца до 7 години не плаќаат туристичка такса 
 • Додатни F&B услуги
 • Додатни услуги од Wellness & Spa центарот  

 

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди