ROYAL PALACE RESORT & SPA

Продолжен викенд за период од 15.06 до 18.06.2018

Ресортот локациски се наоѓа во областа Платоманас и важи за едно од најпопуларните туристички места во Јужна Пиерија. Местото е опколено со живописни плажи - некои од нив се многу раздвижени, други повеќе изолирани и се наоѓаат на растојание од само неколку километри едни од други.

Хотелот нуди високо квалитетно сместување, стандардни соби и апартмани. Сите соби се модерно уредени и имаат поглед на море или кон планината Олимп. Вкусови на медитеранската кујна и тоа во уникатниот ресторан "Анаса".
Ресторанот се наоѓа на кровната градина и нуди неповторливи пејсажи, особено кога има залез на сонцето. Вкусови на традиционалните и современи кујни, грчката и интернационалната кујна. Нивните ресторани нудат мени што ќе ги задоволат и најсложените барања на секој посетител. За кретивен одмор и забава.

Oбјекти вклучени во комплексот


Базен за одмор и релаксација
--------------------------------------------------
Спа - центар "Армонија"
--------------------------------------------------

Сауна и хидромасажа
--------------------------------------------------
Солариум и парна бања
--------------------------------------------------

Фитнес центар со модерна фитнес опрема;
--------------------------------------------------
Екстремни морски и планински спортови
--------------------------------------------------

Резервирајте на време и искористете го попустот!

Двокреветна соба 346 евра за 3 полупансиони по соба.
1 ДЕТЕ ДО 13 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО!

Останати понуди

Следете нѐ на

УДОБНОСТ ДАЛЕКУ ОД ДОМА!

Крстарења

За љубителите на морето, бродскиот превоз е најдобар. Стотици бродови пловат по светот и чекаат само на вас.