social imagesocial image

SUENO HOTELS DELUXE 5*

28.05.2019

Епско искуство каде што можете да најдете сè и многу повеќе што го очекувате од Вашиот одмор. Sueno Hotels Deluxe Belek во Белек, Анталија низ сите свои објекти го прави Вашиот одмор совршен. Уживајте во  прекрасната огромна песочна плажа и базени за пливање, неограничени активности за вашите деца како и раскошно искуство за одмор преку нивната сеопфатна услуга. Подгответе се за незаборавен одмор со нивните одлични летни концерти, забавни активности и анимациски емисии.

Наградувани со сино знаме плажи во должина од 200 метри, нај сеопфатен СПА центар во цела Турција и ресторан кој што нуди вкусови од целиот свет во пространа и пријатна атмосфера

Удобност далеку од дома!

Oбјекти вклучени во комплексот


Базени и  аквапарк
--------------------------------------------------
Главен Ресторан од 3000м2 поделен во 5 сали 
--------------------------------------------------

СПА и Велнес 
--------------------------------------------------
Детски клуб со 24/7 бесплатна грижа и анимација на децата
--------------------------------------------------

200 м „Blue Flag“ плажа 
--------------------------------------------------
Платформа (док) со бар на плажа на побршина од 1800м2
--------------------------------------------------

Резервирајте на време и искористете го попустот!

945€   7 дена AI
Понудата е за 28.05.2019

Останати понуди

Следете нѐ на

УДОБНОСТ ДАЛЕКУ ОД ДОМА!

Крстарења

За љубителите на морето, бродскиот превоз е најдобар. Стотици бродови пловат по светот и чекаат само на вас.