ALEXANDROS PALACE HOTEL AND SUITES

Поминете ги Илинденските празници во Alexandros Palace! Искусете го луксузот покрај морето и прекрасните погледи. Опуштете се и нурнете во чисто блаженство на златните песоци, уживајте во извонредната кујна и истражете ги чудата на крајбрежјето. Вашето бегство покрај плажа ве чека.

Термин: 29.07.2023 – 03.08.2023 (5 ноќевања)
  • За две лица (едно дете до 11 години престојува бесплатно) - Superior Room with Pool view, Half Board – 970 евра
  • За двајца возрасни и две деца до 11 години - Standard Family Room with Garden view, Half Board – 1440 евра

За повеќе информации и понуди
моб/ вибер: 📞+389 70 317 022
е-маил: 📬 info@agentur.com.mk

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди