SEA COAST RESORT

Ги повикуваме сите љубители на плажа во Sea Coast Resort! Нурнете во луксуз во оваа прекрасна оаза на плажа. Препуштете се на сонце, песок и бескрајна релаксација, додека уживате во беспрекорната услуга и прекрасните сместувања. Избегајте од обичното и прегрнете ја крајбрежната убавина

Термин: 24.07.2023 – 30.07.2023 
  • За две лица – Double Deluxe Room with Garden view, All Inclusive – 1740 евра
  • За двајца возрасни и едно дете до 11 години – Superior Room with Sea view, All Inclusive – 2180 евра
  • За двајца возрасни и две деца до 11 години – Junior Suite with Pool view, All Inclusive – 2835 евра

За повеќе информации
моб/ вибер: 📞+389 70 317 022
е-маил: 📬 info@agentur.com.mk 

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди