MERAKI BEACH RESORT - HURGADA

Нурнете во рајот во Meraki Beach Resort! Избегајте од обичното и препуштете се на чистото блаженство во нашиот тропски рај. Потопете се во неверојатната убавина на недопрените плажи, напијте се од освежителни коктели покрај бесконечниот базен и откријте свет на спокојство.

Опуштете се, и создадете спомени кои ќе траат цел живот. Искусете го луксузот како никогаш досега. Прекрасно сместување покрај море. Исклучителни опции за јадење со вкусови од целиот свет.

Возбудливи спортови и активности на вода. Неспоредливи зајдисонца за да ги маѓепсаат вашите сетила Посетете го во Meraki Beach Resort и дозволете да ја редефинираме вашата идеја за рајот. Вашето совршено бегство ве чека!

Термин: 24.07.2023 – 30.07.2023
  • За двајца возрасни – Double Trouple Room, All Inclusive – 1600 евра

Во цените се вклучени:
-Авио билети 
-Транспорт од и до хотел 
-Хотелско сместување

За повеќе информации
моб/ вибер: 📞+389 70 317 022
е-маил: 📬 info@agentur.com.mk 

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди