Miraggio Thermal Spa Resort

Доживејте неспоредлива релаксација во термалниот спа Miraggio. Поминете го вашиот одмор во оваа луксузна оаза и потопете се во чисто блаженство. Препуштете се на третмани за подмладување, опкружени со природната убавина што ќе ви го одзема здивот. Откријте ја совршената хармонија на благосостојба и спокојство во Miraggio Thermal Spa.

Термин: 28.08.2023 – 03.09.2023 
  • За две лица – Standard Room with Garden view, Breakfast Only – 1570 евра (едно дете до 11 години престојува бесплатно )
  • За двајца возрасни и две деца до 11 години – Deluxe Room with Garden view, Breakfast Only – 1785 евра.

За повеќе информации
моб/ вибер: 📞+389 70 317 022
е-маил: 📬 info@agentur.com.mk

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди