CRONWELL PLATAMON RESORT

Сонувате за идилична плажа, луксузен сместај и незаборавни моменти? Отпатувајте во Cronwell Platamon и освоите ги вашите летни совршенства! Тука ќе се капете во кристално чиста вода, ќе се релаксирате на сончевите лежалки и ќе ги задоволите своите чувства со извонредните ароми и вкусови на нашите ресторани. Споделете ја оваа посебна приказна со вашите најблиски и придружете нè во нашата заедница на уживање. Бидете дел од Cronwell Platamon Resort и допрете ја вистинската убавина на чистите плажи и неодоливиот шарм на Егејското Море.

Термин: 29/07/2023 – 03/08/2023 (5 ноќевања) 
  • За две лица: Standard Double Room with Side Sea View, All Inclusive – 1215 евра
  • За двајца возрасни и едно дете: Standard Double Room with Side Sea View, All Inclusive – 1352 евра
  • За двајца возрасни и две дете: Standard Double Room with Side Sea View, All Inclusive – 1499 евра

За повеќе информации
моб/ вибер: 📞+389 70 317 022
е-маил: 📬 info@agentur.com.mk

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди