ХОТЕЛ БУДВА

HOTEL BUDVA
 
Летото е на самиот праг! Без разлика дали барате релаксација или авантура, ние ја имаме совршената дестинација за вас.

Хотел Будва е сместен во центарот на возбудливата Будва, веднаш на морското шеталиште и на само неколку чекори од песочната Словенска Плажа  и прекрасната Марина .
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Промотивни цени за месец Јуни --> 7 ноќевања (дати по ваша желба од 01.06.2024 - 30.06.2024)
  • За две лица (+ едно до две деца)
- Standard Double Room City View with balcony (со појадок☕️)- 1395 евра
- Standard Double Room Sea Side with terrace (со појадок☕️) - 1600 евра
       - Деца од 0-4 години бесплатно
       - Креветче за бебе бесплатно
       - Деца од 4-12 години бесплатно доколку се дели брачниот кревет
       - Деца од 4-12 години 50 евра по ноќ, за дополнителен кревет
  • За три лица и едно дете:
- Deluxe Suite (со појадок☕️) - 2250 евра


 

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди