My Ella Resort and Spa - БОДРУМ

Мy Ella Resort & Spa Bodrum 5*

Ви го претставуваме хотелот My Ella Bodrum!

Сместен покрај бреговите на Бодрум Турција, овој луксузен хотел ветува незаборавен одмор исполнет со спокојство и уживање. Поминете го вашиот одмор со прекрасни зајдисонца, чисти плажи и неспоредливо гостопримство. Без разлика дали планирате романтично бегство, семеен одмор или соло авантура My Ella Bordum е совршениот избор за вас.

Резервирајте со специалните EARLY BOOKING цени и обезбедете го вашето парче рај!

Термин: 
  • 17.06.2024 – 23.06.2024 (6 ноќевања)

Сместување:
  • За двајца возрасни – Standard Room with Land view, Ultra All inclusive – 1845 евра
  • За дајца возрасни и едно дете до 12 години – Standard Room with Land view, Ultra All Inclusive – 1955 евра
  • За двајца возрасни и две деца до 12 години – Superior Room, Ultra All Inclusive – 2600 евра

Во цената е вклучено:
  • Авионски карти – Скопје – Бодрум – Скопје
  • Трансфер од аеродром до хотел и обратно
  • Хотелско сместување

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди