Kadikale Resort and Spa - БОДРУМ

Kadikale Resort & Spa 5*
 
Зачекорете во свет во кој луксузот се среќава со спокојството, каде што секој момент е исполнет со топлина и елеганција. Сместен на прекрасните брегови на Бодрум, Kadikale Resort & Spa ве повикува да се препуштите на одмор како ниеден друг.
Подготвени сте да ги остварите вашите соништа за одмор? Искористете ја нашата ексклузивна понуда за рана резервација! Со обезбедување на вашиот престој однапред, не само што ќе обезбедите достапност туку и ќе отклучите неодоливи попусти и поволности. #KadikaleResortandSpa #BodrumGetaway #Early Booking #LuxuryEscape #VacationGoals

Термин:
  • 17.06.2024 – 23.06.2024 (6 ноќевања) 
Сместување:
  • За двајца возрасни – Standard Room with Garden view, Ultra All Inclusive – 1485 евра
  • За двајца возрасни и едно дете до 12 години – Standard Room with Garden view, Ultra All Inclusive – 1770 евра
  • За двајца возрасни и две деца до 12 годнин – Standard Room with Garden view, Ultra All Inclusive – 2495 евра
Во цената е вклучено: 
  • Авионски карти: Скопје – Бодрум – Скопје 
  • Трансфер од аеродром до хотел и обратно
  • Хотелско сместување

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди