PALMA DE MALLORCA

PALMA DE MALLORCA
ПАКЕТ ПОНУДА: ХОТЕЛ | ЛЕТ | ТРАНСФЕР

Palma De Mallorca е возбудлива медитеранска дестинација која заведува илјадници посетители секоја година со својата богата понуда на уметност, песочни плажи и гастрономија. Улиците на оваа дестинација се дом на врвни традиционални ресторани, примамливи бутици, современи галерии и раздвижени пазари за свежа храна.

MAGALUF

Ако сте по потрага на забава, Магалуф е правиот избор за вас! Тука деновите се за сончање, а ноќите за бескрајна забава. Од раздвижени клубови на плажа до возбудливи спортови на вода, овој град никогаш не спие.
 
Познати плажи:
 • Zhero Beach Club 
 • Island Beach Club
 • Nikki Beach Club
 • UM Beach House
Познати диско клубови:
 • BCM Planet Dance
 • Tokio Joe's
 • Car Wash
 • Bannanas
 • Boomerang

C’AN PASTILLA

C’an Pastilla е мирно крајбрежно одморалиште сместено на брегот на Мајорка. Тука можете да се сончате на прекрасните бели песочни плажи, и да уживате во вкусот на традиционалната храна на Шпанија. Покрај песочната плажа, се портега улица полна со разни ресторани и продавници. 

PLAYA DE PALMA

Playa De Palma важи за живописна дестинација која нуди по нешто за секого: од долги песочни плажи совршени за сончање и спортови на вода, до живо шеталиште полно со ресторани, продавници и барови.
 
ТЕРМИНИ:
 • 14.06.2024 - 25.06.2024 (11 ноќевања)
Sol Barbados 4* во MAGALUF
- За двајца возрасни, All Inclusive - 3051 евра

Hotel Java BG 4* во C’AN PASTILLA
- За двајца возрасни, Half Board - 2698 евра

Hotel Caballero BG 4* во PLAYA DE PALMA
- За двајца возрасни, Half Board - 2798 евра
 
 • 11.07.2024 - 18.07.2024 (7 ноќевања)
Flamboyan Caribe 4* во MAGALUF
- За двајца возрасни, Half Board - 2298 евра

Alua Leo 4* во C’AN PASTILLA
- За двајца возрасни, Half Board - 2038 евра

Hotel Pamplona BG 4* во PLAYA DE PALMA
- За двајца возрасни, Half Board - 2398 евра
 
 • 08.08.2024 - 15.08.2024 (7 ноќевања)
Sol Guadalupe 4* во MAGALUF
- За двајца возрасни, Half Board - 2216 евра

Alua Leo 4* во C’AN PASTILLA
- За двајца возрасни, Half Board - 2398 евра

Hotel Caballero BG 4* во PLAYA DE PALMA
- За двајца возрасни, Half Board - 2278 евра
Во цената е вклучено:
 • Авионски карти со вклучен багаж: Белград - Мајорка - Белград
 • Трансфер од аеродром до хотел и обратно
 • Хотелско Сместување 

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди