Sheraton Miramar El Gouna 5* Хургада

Sheraton Miramar El Gouna 5* Хургада

Ресортот е со уникатна поставеност во прв ред на плажа, а неговите 339 соби се распространети на голем број островчиња меѓусебно поврзани со кристални лагуни. Секоја од собите располага со пространа тераса со прекрасен поглед кон лагуните, базените или приватни плажи. Palace Suite делот е доживување само по себе, со приватни базени, пространи тераси и раскошни ентериери на два спрата. 

Безброј можности за рекреација и забава, фитнес и активности на отворено, од професионален USPGA голф терен со 18 дупки, дизајниран од Џин Бејтс, па се до водени спортови и спектакуларни локации за нуркање во близина. 
Со сите овие активности и забава во вечерните часови, ресортот совршено одговара за семејни или романтични одмори, меден месец па дури и деловни состаноци и семинари.

Нашата понуда се однесува за термин: 26.06/02.07.2019
- 6 ноќевања на услуга UAI
- Авионски билет со чартер лет од Скопје (со дозволени 20кг чекиран багаж по лице)
- Аеродромски такси
- Трансфер аеродром - хотел – аеродром
- Цена 607 евра по лице!!!
 
Во цената не е вклучена египетската виза се плаќа на аеродром 25 долари по лице


РЕЗЕРВИРАЈТЕ ТУКА

Останатата понуда за Хургада можете да ја разгледате на следниот линк:

http://www.agenturhotel.mk/egipet-hoteli/
 

Галерија

Поврзани блог статии

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди