Bomo Olympus Grand Resort 4* - Лептокарија

BOMO OLYMP GRAND RESORT 4****

Директен пристап до плажа, убава пространа површина, избор на комфорни соби, ресторани, барови, детски клуб, конференциски услуги, продавници, анимација, спорт, високо ниво услуга.

Нова традиционална грчка таверна a la carte, нов "BIG FISH" снек бар, нов ентериер во бањите во централната зграда, бебешка храна, нов клуб на деца.

Ultra All Inclusive концепт

Локација
На 1 км од Лептокарија, 8 км од Литохоро, 15 км од Дион, 22 км од планината Олимп, 26 км од Катерини, 30 км од Паралија Катерини, 120 км од аеродромот во Македонија и 110 од Солун. Се состои од централна петкатна зграда и двокатни бунгалови. Во одморалиштето село Лептокарија многу продавници, ресторани, барови, паркови.

Опис на соби
264 соби вкупно: Doubles Olympus View / Sea View / SSV (~ 19 м2), Double Bungalows Olympus View / Garden View (~ 19 м2), Family Rooms Sea View / Olympus View (~ 38 м2), Family Bungalows (~ 23 м2), Suites Sea View / Olympus View (~ 35-40 м2).
Во собите: централна клима (во бунгаловите - посебна), сателитска ТВ, директен телефон, бесплатен Wi-Fi интернет, минибар - сок, пиво, флаширана вода (полнат дневно), фен, сеф (бесплатно), кафе / чај сет, опремени балкон / тераса.
Шише вино по пристигнувањето во собата.


ПОНУДА

05.07.2020 - 6 Ultra All Inclusive
Double Bungalow
2 возрасни - 607 €
2 возрасни и дете (2-11) - 680 €
Family Bungalow
2 возрасни и две деца (2-11) - 914 €

 
 
ПОБАРАЈТЕ ДОПОЛНИТЕЛНА ПОНУДА

Галерија

Поврзани блог статии