AEOLIS THASOS PALACE 4*

4 * AEOLIS THASSOS PALACE, ви посакува добредојде на прекрасната локација на Астрида, место со извонредни погледи и уникатна природна убавина, за да ве заведе на апсолутно летно искуство.

Со карактеристичен луксуз, елеганција и минимален стил, хармонично усогласени со локацијата, AEOLIS THASSOS PALACE е единствена дестинација за сите кои сакаат да имаат незаборавни одмори на најзелениот Грчки остров, Тасос. Комбинирајте ги стандардите за сместување, кулинарските задоволства во ресторанот "Панорама" и целодневната релаксација до уникатниот базен на AEOLIS THASSOS PALACE гледајќи го Егејското Море.

Камењата, песокот, водата и дрво ги сочинуваат главните материјали и декоративните елементи, додека изобилната светлина и филозофијата на отворен простор создаваат духовна височина и чувство на слобода, давајќи ви можност да уживате во отворениот поглед на Егејското Море .


Last minute Понуда ! (19.06/26.06.2019)
Двокреветна соба 720 евра за 7 полупансиони за две лица
Дете до 11 години БЕСПЛАТНО!!!

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА 

Галерија

Поврзани блог статии

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди