THASSOS GRAND RESORT 5* - ИЗВОНРЕДНО МЕСТО ЗА ИЗВОНРЕДНИ ЛУЃЕ

Thasos Grand Resort е сосема нов хотел со 5 ѕвездички на Тасос. Со својата пространост, тој е чист извор на луксуз што ќе направи да се чувствувате поудобно од дома од првиот момент кога ќе стапнете. Секоја од 161 прекрасно стилизирани соби, 8 апартмани и 2 вили на овој луксузен ресорт нуди незаменлив медитерански животен стил. Овој хотел со 5 ѕвездички на Тасос, сложено до детаљ ткае модерен комфор со извонредни дизајни во свежа бела, ладна сина и смирувачка беж боја со комбинирање на најсовремени објекти, спа услуги и природни убавини кои нудат незаборавен луксузен одмор во Грција.

Thasos Grand Resort е современа реинкарнација на целосен релаксирачки и медитерански одмор во Грција - многу сонце и типична грчка кујна, позната по својот уникатен вкус. Овој луксузен хотел во Грција нуди голем број забавни активности за сите свои гости. Вие ќе бидете во можност да се забавувате во текот на денот, особено сите љубители на спортот, како и во текот на ноќта во барот Алфа. Ако се одлучите за семеен одмор, бидете сигурни дека вашите деца ќе се чувствуваат неверојатно во нивниот детски клуб и ќе бидат активни во полн замав. Ако сакате да најдете соодветно место за да ги однесете вашите сакани, специфичниот предел околу Thasos Grand Resort нуди извонреден романтичен поглед кон заливот Агиос Јоанис Лукас и планината Атос.

Thasos Grand Resort е пријатно прибежиште и бегство од реалноста. Неспоредливата убавина на овој остров во Грција, во комбинација со топлото гостопримство и врвната услуга, ќе го радува секој гостин на овој хотел со 5 ѕвездички на островот Тасос. Покрај тоа, Thasos Grand Resort е хотел на плажа каде што можете да уживате во сончање и прекрасни погледи.

14.06.2021 / 6 HB / Double Room Sea View
2 AD - 907 €
Дете до 5 години - бесплатно


14.06.2021 / 
6 HB / Double Room Beach Front
2 AD - 1.027 €
Дете до 5 години - бесплатно 
 

Галерија

Поврзани блог статии

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди