Portes Lithos Luxury Resort 5*

Најновиот хотел на Халкидики - ПОПУСТ ДО - 30%

Секогаш постојат нови места каде да се оди на одмор. За сите вистински љубители на луксуз и раскош, Ви го претставуваме новоотворениот хотел Portes Lithos Luxury Resort 5* во Неа Потидеа. Лоциран на самата плажа, луксузен ресорт со 5* кој што започна со работа во јули ова лето, е шанса за Вас да бидете едни од првите што ќе можат да го искусат ултимативниот луксуз во најфини детали, 
со поглед на планината Олимп и Егејското Море и зајдисонце од кое застанува здивот. 

Локација
Полуостров Касандра, 2 км од центарот на Неа Потидеа, 4км од Неа Мудања, 60 км од Солун. 

Услуга
Half Board,Ultra All Inclusive

Опис на собите

Вкупно 130 соби од кои:

- Doubles Superior SV (~30 m2),
- Doubles Superior SF (~30 m2),
- Junior Suites SV (~35 m2),
- Junior Suites SF (~35 m2),
- Suites Loft SV (~48 m2),
- Suites Loft SF (~48 m2),
- Doubles Superior SV/Sharing Pool (~30 m2),
- Suites Deluxe SV/Sharing Pool (~42 m2).  


01.05.2020 / 6 HB / Double Superior Sea Front
2 AD - 720 €
Дете до 11 години - бесплатно


22.05.2020 / 6 HB / Double Superior Lateral Sea View
2 AD - 847 €
Дете до 11 години - бесплатно

04.06.2020 / 6 HB / Double Superior Lateral Sea View
2 AD - 883 €
Дете до 11 години - бесплатно

14.06.2020 / 6 HB / Suite Deluxe Sharing Pool
2 AD - 1.347 €
Дете до 11 години - бесплатно


 
Попуст до -30% за престој од 01.05 - 20.06.2020
Промотивниот попуст важи за резервации направени до 31.03.2020

Побарајте понуда
 

Галерија

Поврзани блог статии