SIMANTRO BEACH HOTEL★★★★, САНИ (Фамилјарен хотел)

 

SIMANTRO BEACH HOTEL★★★★Сани 

https://www.simantrobeach.gr/destination/

 

ХОТЕЛОТ:

Хотелот SIMANTRO BEACH HOTEL★★★★, е идеално место за секој што бара одлична услуга, вкусна и разновидна кујна, прекрасна глетка и целодневна забава. Се наоѓа на неколку чекори од плажата и е опкружен со зимзелена шума. Симантро е погоден за семејни одмори со деца, како и за парови.. Комбинацијата на традиционална архитектура и многу зеленило дополнително придонесуваат за пријатен и мирен престој во соседна Грција.   

ЛОКАЦИЈА

SIMANTRO BEACH HOTEL★★★★е на првиот крак на Халкидики - Касандра.

СОБИ:

Клима, фен, фрижидер, сеф, сателитска ТВ.

ХРАНАТА:

Главен ресторан и бар, таверна, бар на плажа.

УДОБНОСТИ:

Два отворени базени, пинг-понг, тениско игралиште, спортови на вода, анимација за деца, игралиште, интернет покриеност во заедничките простории на хотелот - доплата, мини маркет.

 

Понуда за  ЛЕТО 2021
 
 Попуст со рана резервација  -35% !
 

Термин: 11.06

Број на ноќи: 7
 Хотел:
 SIMANTRO BEACH HOTEL★★★★,

Услуга: Се вклучено                                                   
Тип на соба: Double Room
Пакетна цена за 7 ноќи од лице : 526 €

 

👨👩👧👦 1 дете до 11 години бесплатно во хотел

👨👩👧👦 2-ро дете до 11 години доплата 256 €

 


 Повеќе за хотелот на следниот линкпребарувач
 или
 Пратете барање на следниов: линк

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди