Топ 3 понуди за Халкидики за 11.Октомври

Значи, Ви треба есенски одмор и сакате да откриете која е најдобрата понуда во октомври. Ние имаме избор од три прекрасни хотели со извонредна понуда што треба да ги посетите во октомври.  

Додека мнозинството туристи ја посетуваат Грција во лето, во последниве години постои тренд, поготово во западноевропските земји, луѓето да ја посетуваат и вон сезона, пролет и есен.

Октомври, особено, се чини дека е популарен месец за луѓето да ја посетат Грција, бидејќи времето е многу потопло од повеќето други места во Европа, и како такво може да биде добар вонсезонски одмор.


ДАТУМ: 08.10.2021- 11.10.2021 (3 ноќи)
 
  1. EAGLES PALACE 5* - Ouranuopolis


© Eagles Palace

Superior Room Garden View – HB – 452 € 
Superior Room Sea View – HB -  514 €

Цена за двајца возрасни
Бебе до 1 год не плаќа

Доплата за деца (второто дете гратис):
2 деца од 2 до 11 год. 
Family Room Garden View – HB - 656 €
 
 
  1. BLUE BAY HOTEL 4* - AFYTOS 

© Blue Bay Hotel 

End Of Season Offer
Double Room – BB – 229 € – цена за двајца
Бебе до 2 год не плаќа се сместува во стандардната соба...
за 1 дете до 11 години и 2 деца до 11 години се сместуваат во ист тип на соба и цената е иста
Junior Suite Side Sea View – BB - 417 €


 3.  Grecotel Margo Bay & Club Turquoise 4*  


 © Grecotel Margo Bay
     
Late Summer Offer
Cozy Double Room – BB – 297 € (цена за двајца)
Бебе до 1 год не плаќа

Дете до 11 год не плаќа во следната соба
Classic Double Balcony – BB - 297 €

2 деца до 11 год, 
Master Family Side Sea View – BB- 685 €

 
За сите информации и резервации можете да не контактирате на 070 317 022, info@agentur.com.mk или преку контакт формата ТУКА>>>>>

*Бројот на капацитети е ограничен