BUSINESS BOOST - Корпоративни пакети

Кога сакате да го помешате бизнисот со задоволството и со тоа да ги подобрите вашите деловни перформанси, новоотворениот конгресен центар на Gorski Hotel & SPA - Копаоник Ви овозможува да организирате деловни состаноци и конференции по највисоки стандарди.

За време на состаноците со полна агенда, понекогаш е тешко да ја одржите оптималната продуктивност од вашите делегати. Многу фактори можат да влијаат на ова, од лош сон до физичкото здравје на една личност.

Без разлика дали сте водечка корпорација, стартап или сопственик на мал бизнис, деловните конференции се одличен начин да се постигне раст и успех. Се започнува со стеснување на вашиот избор на вистинска конференција што е во согласност со вашите деловни цели.

За да ви помогнеме максимално да го искористите состанокот надвор од Вашата база, создадовме енергетски пакет за состаноци дизајниран да ви помогне да ги задржите вашите делегати фокусирани на задачата што им е зададена и да им даде поттик да се осигураат дека вашиот состанок не е само успешен, но и оживувачки и на крајот малку поинаков.
Минимален број на учесници - 20
Минимален број на ноќевања - 1
Цена по лице во еднокреветна соба - од 82 €
Цена по лице во двокреветна соба - од 62 €

Пакетот Business Boost вклучува:
 
• Сместување на база полупансион по лице во двокреветна твин или еднокреветна соба, со вклучено користење на сите дополнителни капацитети на хотелот
• За секои 25 потврдени резервации, добивате бесплатно сместување за престој во двокреветна или трокреветна соба (сместувањето за секое 26 -то лице е бесплатно)
• Користење на конгрсниот центар опремен со најсовремена технологија
• Една кафе пауза со врвен избор на чаеви и освежителни пијалоци, организирана на терасата на конференциската сала со поглед на планина или во пространото лоби со бар
• Ручек од готвачот на Горски еднаш за време на престојот
• Два часа најдобра тимска забава во просторијата за игри

Со резервација на овој пакет, обезбедени се и овие дополнителни придобивки:
• Со резервација на гала вечера, сите учесници на конференцијата ќе добијат пијалок за добредојде како подарок
• 10% попуст за непансионски услуги 
• Заедно со избраниот пакет со пијалоци за време на корпоративна забава, од хотелот добивате канапеи
• Користење на Спа и велнес центарот во согласност со новиот начин на работа и работно време дефиниран со прописите за здравје и безбедност на надлежните органи. На над 1000 м2 има отворен и внатрешен базен со спа бар и поглед кон врвовите на Копаоник. Исто така постои и сауна свет каде што можете да уживате во финската или боровата сауна. За специјални искуства има солена соба, фонтана со мраз, ладен туш кембала, тепидариуми...
• Неограничено користење на Фитнес центарот со најнова опрема
• За сите учесници е обезбеден ваучер со 10% попуст на дополнителни Спа услуги

Пакетот Горски Премиум не вклучува:
• Туристичка такса од 120,00 RSD по лице од вечер

Дополнителни информации:
• Не може да се комбинира со други промоции и попусти
• Потврда за резервација зависи од достапноста

За сите дополнителни информации обратете ни се на 070 317 022, info@agentur.com.mk или директно преку КОНТАКТ ФОРМАТА >>>
 
 

Галерија

Поврзани блог статии