HOTEL IZVOR

Овој луксузен SPA & WELLNESS хотел ресорт, се наоѓа во срцето на Шумадија и една од најубавите кралски бањи во Србија - Буковичка Бања. 

Неговото прекрасно опкружување, каде што природата лечи и оживува со чист воздух и минерални води, е тоа што овој хотел го прави посебен. 

 

Овој ресорт е одличен избор за одмор од секојдневниот стрес, со тоа што нуди семејни дружења и релаксација, спортски подготовки, релаксација во природна минерална вода, СПА третмани и масажи, како и забава во аква паркот. 

Воедно, ќе имате можност да пробате различни гастрономски специјалитети, да разгледате историски локалитети, средновековни манастири, винарии, етно села и пештери, кои ќе го направат вашиот престој незаборавен. 

 

Услуга за смештајот: 
 • Услуга во соба
 • Услуги за перење и пеглање 
 • Можност за детско креветче 
 • Тераса
 • Клима уред
 • Приватна бања и тоалет
 • Фен
 • Мини бар
 • Сеф 
 • ТВ
 • Интернет пристап Wi-Fi
 • Пегла + Даска
 • Бањарка + Домашни влечки
 • Паркинг 

 

 

Термин: 22/04/2022 - 25/04/2022

Хотел: Hotel Izvor

Услуга: Полупансион

Тип на соба: Двокреветна 

Цена од лице: 277€ 

 

 

Велигден пакет аранжманот за овој хотел, ви нуди ГРАТИС касна одјава до 17:00 часот

Галерија

Поврзани блог статии

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди