ВЕЛИГДЕНСКИ СЕМЕЕН ПАКЕТ - HOTEL GORSKI KOPAONIK

 

ВЕЛИГДЕНСКИ СЕМЕЕН ПАКЕТ

 

  21/04/2022 - 29/04/2022 

  
ОД 240 ЕВРА 

 

  Цената е за едно лице / во двокреветна соба / пакет 4 дена 3 ноќевања / полупансион 

 

 

 

 

Прекрасните празнични моменти пријдете ги во кругот на најблиските во топлината на Hotel Gorski

 

Гратис сместување за деца

Детска игрална

Специјална проекција на филм за деца во Movie Room 22/04 и 23/04

Претстава со магионичар 24/04 

Велигденски активности за цело семејство 

Велигденски ручек 

25% попуст за дополнително ноќевање

 

 

 

 

Цени за едно лице во пакет (EUR)

Вид на соба 

Услуга

3 ноќи 

1/1 superior соба 

HB

390

1/2 superior соба

HB

277

1/1 delux соба

HB

444

1/2 delux соба

HB

310

1/2 superior family соба

HB

310

1/2 deluxe family соба

HB

351

 

 

Цени за пакет апартман (EUR)

Вид на апартман

Максимален капацитет

Услуга

3 ноќи 

ONE BEDROOM APARTMAN 

2 - 4

HB

870

TWO BEDROOM APARTMAN

2 - 5

HB

1380

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Цената во пакетот вклучува: 
 
 • Минимум 3 ноќевања на база на полупансион (доручек и вечера / Шведска маса), во одбраниот вид на соба, за одбраниот број на ноќевања, по лице. 
 • Велигденски ручек 24/04/2022
 • Велигденски активности за деца: 
 • Movie Room за деца 22/04 и 23/04 
 • Претстава со магионичар во Недела 24/04
 • Семејна активност - Лов на Велигденски јајца 
 • Детска игрална
 • Користење на Spa & Wellness центарот, во склад со новиот начин на работа и во работно време, кое е дефинирано од страна на надлежните органи со цел за одржување на здравјето. На преку 1000м2 имате на располагање затворен и отворен базен со топла вода, сауни, хамам, руска бања, ледена фонтана, солена соба, масажи, ексклузивни третмани. 
 • Фитнес центар со најсовремена опрема
 • Задоцнет check-out 
 • 25% за дополнително ноќевање

 

 

 • Цената во пакетот не вклучува: 
 
 • Такса за престој:
 • 60.00 ДЕН (1.02 € ) по лице, по ноќевање за возрасни 
 • 30.00 ДЕН (0.50 € ) по лице, по ноќевање за деца од 7 до 15 години
 • Деца до 7 години не плаќаат такса за престој 
 

Montivison DOO

Резервации и информации: 

Tel + 381 36 5155 088 

Tel + 381 36 5155 092 

reservations@gorskihotel.com 

www.gorskihotel.com

 

Галерија

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди