ХУРГАДА

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ до 31.03.2024

Прочитај повеќе

PALMA DE MALLORCA

ПАКЕТ ПОНУДА: ХОТЕЛ | ЛЕТ | ТРАНСФЕР

Прочитај повеќе

Kadikale Resort and Spa - БОДРУМ

Зачекорете во свет во кој луксузот се среќава со спокојството, каде што секој момент е исполнет со топлина и елеганција.

Прочитај повеќе

My Ella Resort and Spa - БОДРУМ

Сместен покрај бреговите на Бодрум Турција, овој луксузен хотел ветува незаборавен одмор исполнет со спокојство и уживање.

Прочитај повеќе

ХОТЕЛ БУДВА

Хотел Будва е сместен во центарот на возбудливата Будва, веднаш на морското шеталиште и на само неколку чекори од песочната Словенска Плажа и прекрасната Марина .

Прочитај повеќе

БАЛИ - ИНДОНЕЗИЈА 2024

Започнете го своето лето со посета на БАЛИ, волшебниот островски рај каде ве чекаат бујни пејсажи, живописни култури и искуства кои ќе ги паметите засекогаш!Ние ве водиме во SEMINYAK кој е познат по својата забавна атмосфера и модерни барови на плажа, и во UBUD кој е познат како културното срце на Бали

Прочитај повеќе