Апартмани во Милмари ресорт - Копаоник

Овој луксузно уреден комплекс моментално е категоризиран со 3*, а она што го доловува Milmari Resort се модерни и функционално опремени сместувачки единици со посебен акцент на топлите тонови на бои кои се присутни во внатрешноста, што на гостинот му дава чувство на семејна атмосфера.

Прочитај повеќе

Gorski Hotel & Spa - Копаоник, романтични есенски пакети

Gorski hotel & SPA 4* Kopaonik. Почувствувајте ја магијата на вљубувањето, поминете романтични моменти во мирот на најубавиот хотел на Копаоник! Разбудете ги сите сетила со специјална масажа за двајца и уживајте во друштво на некој близок, и сето тоа со посебни придобивки.

Прочитај повеќе

РТАЊ

Ртањ“ се наоѓа на Копаоник, под врвот „Мали Караман“, на надморска височина од 1786 метри, на самата скијачката патека. Едно од најпознатите места на најубавата планина во Србија.

Прочитај повеќе

GORSKI HOTEL & SPA **** ЕСЕНСКО ВЕЛНЕС ПРИБЕЖИШТЕ

Есенски моменти само за Вас во Gorski Hotel & Spa - Kopaonik. Масажи, мир и ужување - Специјални антиоксидант масажи: Масажа на лице Grace; Масажа на тело Feel the Grapes; 20% попуст на секое дополнително ноќевање; Late check out

Прочитај повеќе

Gorski Hotel & Spa - Уметност на поместување граници

За само две години од отворањето, Gorski Hotel & SPA стана синоним за луксуз, беспрекорна услуга и подигнување на стандардот на гостопримливост и на Копаоник и низ целиот регион. И гостите и експертите го делат ова мислење како резултат на низата успеси постигнати од тимот посветени професионалци на хотелот чија енергија е неисцрпна.

Прочитај повеќе

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди