HOTEL IZVOR

Овој луксузен SPA & WELLNESS хотел ресорт, се наоѓа во срцето на Шумадија и една од најубавите кралски бањи во Србија - Буковичка Бања. Неговото прекрасно опкружување, каде што природата лечи и оживува со чист воздух и минерални води, е тоа што овој хотел го прави посебен.

Прочитај повеќе

​Messonghi Beach Holiday Resort 3* - Крф

Messonghi Beach Holiday Resort е извонредна дестинација за одмор и уживање на плажа на источниот брег на островот Крф. Хотелот се наоѓа на кратко пешачење од убавите села Мораитика и Месонги, а живописниот град Крф, светско наследство на УНЕСКО е на 22 километри северно.

Прочитај повеќе

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди