THASSOS GRAND RESORT 5* - ИЗВОНРЕДНО МЕСТО ЗА ИЗВОНРЕДНИ ЛУЃЕ

Thasos Grand Resort е сосема нов хотел со 5 ѕвездички на Тасос. Со својата пространост, тој е чист извор на луксуз што ќе направи да се чувствувате поудобно од дома од првиот момент кога ќе стапнете. Секоја од 161 прекрасно стилизирани соби, 8 апартмани и 2 вили на овој луксузен ресорт нуди незаменлив медитерански животен стил.

Прочитај повеќе

AEOLIS THASOS PALACE 4*

4 * AEOLIS THASSOS PALACE, ви посакува добредојде на прекрасната локација на Астрида, место со извонредни погледи и уникатна природна убавина, за да ве заведе на апсолутно летно искуство.

Прочитај повеќе

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди