Marbella Corfu Hotel 5*

Допрен до Јонското Море, реновираниот луксузен хотел MarBella на Крф, Грција, е ресорт на сама плажа, измислен за незаборавни одмори поминати на остров. Овде можете да ја почувствувате топлината на островот во софистицирано сместување, да ги уживате сите придобивки од ексклузивните услуги и да ги откриете задоволствата на островскиот луксуз.

Прочитај повеќе

BOMO PLATAMON CRONWELL RESORT 5*

Овој луксузен Ultra All Inclusive ресорт се наоѓа на прва линија на плажа во областа Пиериа. На располагање на гостите нуди спа центар, комфорни соби, ресторани, барови, таверни, воден парк, бесплатни лежалки, интернет, спортски и забавни активности...

Прочитај повеќе

ELINOTEL APOLAMARE

5* Elinotel Apolamare ужива во одлична локација на плажа во Ханиоти и нуди соби во барокен стил. Вклучува базен со детска зона и широка палета содржини.

Прочитај повеќе

Seaden Sea Planet resort & Spa - Antalya

Уникатен модерен дизајн надополнет со приватна песочна плажа во прва линија на областа Кизилот во Анталија.

Прочитај повеќе

СУ Хотел - поинакво доживување на Охрид

Сместен на идеална локација на самиот брег од Охридското езеро, СУ Хотел е дизајниран да ви обезбеди најголема удобност и уживање во престојот. Доживејте еден поинаков начин на патување и истражете го „Балканскиот Бисер“ преку уникатното искуство кое ќе го добиете во Су Хотел.

Прочитај повеќе

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди